MACTEL.COM.AU
 
 
 
 

Home Page » Showbiz News » АНЏЕЛИНА ЏОЛИ СИ НАЈДЕ НОВА ЉУБОВ
 
АНЏЕЛИНА ЏОЛИ СИ НАЈДЕ НОВА ЉУБОВ
13.01.2018, 07:05:00
 
 
 

Како што пренесуваат светските медиуми, Анџелина ја започнала романсата со режисерот Прач Лиј.

.

 

Откако се разведе од Бред Пит, и него и неа ја спојуваа со разни луѓе. Меѓутоа, тие двајца официјално не потврдија дека започнале нова врска, а светските медиуми во последно време зборуваат за наводно нова романса на славната актерка.

Имено, се зборува дека Анџелина е во врска со камбоџискиот режирес Прач Лиј, а во последно време тие поминуваат многу време заедно.

Анџелина и Прач се запознале минатата година преку познаникот Лонг Ун, активист за човекови права и автор на книгата „Прво го убиле мојот татко“.

Меѓутоа , коментарите на пријателите од Џоли се поделени. Едни тврдат дека се заедно и им е многу убаво, а други викаат дека тоа е сето приказна на медиумите.

 
 
 
 
 
 
      
 
 
 
Related News