MACTEL.COM.AU
 
 
 
 

Home Page » Showbiz News » НА КИМ КАРДАШИЈАН И ЗАБРАНИЈА ДА НОСИ ГОЛЕМИ ОЧИЛА
 
НА КИМ КАРДАШИЈАН И ЗАБРАНИЈА ДА НОСИ ГОЛЕМИ ОЧИЛА
12.01.2018, 08:50:00
 
 
 

Како изгледа кога сопругот ви е моден дизајнер и сака да се меша во вашиот стил на облекување? Тоа е проблемот кој го има познатата старлета.

.

 

Таа, од почетокот на нивната врска со Канjе Вест, пред да излезе од дома мора да му ја покаже комбинацијата на пејачот, за тој да може да ја одобри. Една од причините за која што повремено станува русокоса, е токму тоа.

Таа потврдила дека нејзинот сопруг не сака таа да носи големи очила за сонце, што значи дека ќе мора да се откаже од својата страст, за да го задоволи Канjе.

Добила „наредба“ од него дека мора да ги фрли очилата кои ги носела во последната епизода на пополураното реалити шоу „Keeping Up with the Kardashians“.

– Канjе ми испрати меил каде напиша: веќе не смееш да носиш големи очила. Ми испрати милион слики од мали очила, рекла таа.

Во последно време, речиси е невозможно да ја видите Ким, а на себе да не носи барем еден дел од модната линија на нејзинот сопруг.

 
 
 
 
 
      
 
 
 
Related News