MACTEL.COM.AU
 
 
 
 

Home Page » Entertainment » НОВ НОВОГОДИШЕН ТРЕНД НА ИНТЕРНЕТ
 
НОВ НОВОГОДИШЕН ТРЕНД НА ИНТЕРНЕТ
06.12.2017, 13:01:33
 
 
 

Празниците пристигнуваат во голем стил и оваа година на интернет се појави еден необичен тренд. Моден!  

.

Ако ви се допаѓаат оние божиќни и новогодишни џемпери како што носи господин Дарси во „Дневникот на Бриџит Џонс“, овие идеи можете да ги спроведете.

Имено, новиот тренд вели дека низ џемперот треба да ѕирка дојка маскирана како еленот Рудолф, кој му помага на Дедо Мраз. Не е баш издание за покажување, но е потполно хит на Инстаграм.

Гордите сопственички на овој тренд со задоволство се фотографираат за Инстаграм, а разни издание може да се најдат под хаштагот #rudolphboob.

 
 
 
 
 
      
 
 
 
Related News