MACTEL.COM.AU
 
 
 
 

Home Page » Showbiz News » ФАТИМЕ ФЕТАИ НЕ САМО ВО СУДНИЦА НО И ВО ДИСКО
 
ФАТИМЕ ФЕТАИ НЕ САМО ВО СУДНИЦА НО И ВО ДИСКО
14.11.2017, 07:00:00
 
 
 

Специјалната јавна обвинителка Фатиме Фетаи, вчеравечер се забавуваше во ноќниот клуб „Cosy bar“, во Скопје, каде имаше караоке забава.

.

 Друштво и правеа новинарот Огнен Јаневски и Нора Шаќири. Дека се добро друштво и на  добра забава, потврди нивната селфи фотографија на социјалните мрежи. Ама,  журката не завршила тука.

Друштвото продолжило во клубот  „Епицентар“ , од каде повторно споделија фотографија под која напишале: „Мала среќна фамилија“.

 
 
 
 
 
 
      
 
 
 
Related News