MACTEL.COM.AU
 
 
 
 

Home Page » Entertainment » АКО НЕ ЗНАЕТЕ ШТО СО НОКТИТЕ ВО ЕСЕНСКИТЕ ДЕНОВИ
 
АКО НЕ ЗНАЕТЕ ШТО СО НОКТИТЕ ВО ЕСЕНСКИТЕ ДЕНОВИ
12.10.2017, 12:02:22
 
 
 

Откако ја заменивме лесната летна облека со есенски џемперчиња, фармерки и марами, време е да ја „пресликаме“ есента и на нашите нокти.  

.

Есента е годишно време со најубави бои, па изборот за маникир е голем.

Раскошни нијанси на црвено вино за секакви пригоди, елегантни смарагдно-зелени нијанси, популарната сенф боја која е во тренд секоја есен и неповторливите златни есенски тонови се само дел од боите кои доминираат во оваа бајковита сезона.

 
 
 
 
 
 
 
      
 
 
 
Related News