MACTEL.COM.AU
 
 
 
 

Home Page » Showbiz News » ЏЕСИКА ПАЛАШОСКА ВО ШВАЈЦАРИЈА
 
ЏЕСИКА ПАЛАШОСКА ВО ШВАЈЦАРИЈА
12.10.2017, 07:10:00
 
 
 

Фолк-пејачката Џесика Палашоска сака да патува, па откако се врати од летувањето во Турција, веднаш одбра следна дестинација. Деновиве таа ужива во убавините на Швајцарија и на интернет објавува фотографии од своето патување.

 

.

 

На фотографиите Џесика не е во своето препознатливо издание, со длабоко деколте и силна шминка, напротив, овој пат избрала спортска гардероба и понеутрална шминка. Нејзините следбеници на Инстаграм се позитивно изненадени од промената и оставаат коментари дека им се допаѓа Џесика во ова издание.

 
 
 
 
 
 
      
 
 
 
Related News