MACTEL.COM.AU
 
 
 
 

Home Page » Showbiz News » НИКОЛИНА ПИШЕК ИМА ШТО ДА ПОКАЖЕ И НА 41 ГОДИНА
 
НИКОЛИНА ПИШЕК ИМА ШТО ДА ПОКАЖЕ И НА 41 ГОДИНА
12.09.2017, 12:07:38
 
 
 

Николина Пишек неодамна наполни 41 година, а со својата најнова фотографија покажа дека е задоволна со своето тело.

.

Таа на Инстаграм објави фотографија во костим за капење, на која ништо не поправала со фотошоп.

Водителката решила стомакот на фотографијата да не го „обработи“, туку да покаже како навистина изгледа.

Тоа навистина ги воодушеви жените, кои и порачаа дека изгледа феноменално.

 
 
 
 
 
      
 
 
 
Related News