MACTEL.COM.AU
 
 
 
 

Home Page » Showbiz News » КАКО ЏОРЏИНА НАВАЛИ НА РОНАЛДО
 
КАКО ЏОРЏИНА НАВАЛИ НА РОНАЛДО
12.08.2017, 07:15:00
 
 
 

Еден од најинтригантните шоубиз парови реши целосно да се опушти и отпатува на Ибица. И наместо плажа, Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез се одлучија преубавиот ден да го поминат на луксузна јахта.

.

 

Папараците ги фатија нивните најинтимни моменти, кога се гушкаа, бакнуваа и разменуваа нежности.

Покрај стомакот кој го покажа, многу останаа воодушевени од природниот изглед на Џорџина без шминка, како и секси тело кое го има во шестиот месец од бременоста.

 
 
 
 
 
 
      
 
 
 
Related News