MACTEL.COM.AU
 
 
 
 

Home Page » Sport » ШКЕНДИЈА ОДРЕДИ ЦЕНИ ЗА ДУЕЛОТ СО МИЛАН
 
ШКЕНДИЈА ОДРЕДИ ЦЕНИ ЗА ДУЕЛОТ СО МИЛАН
10.08.2017, 16:36:33
 
 
 

Шкендија ги одреди цените за пресметката со Милан во Лига Европа, љубителите на фубалот ќе можат да го гледаат италијанскиот гигант за 400 до 1000 денари.

.

Вицешампионот на Македонија започнуав со продажба на билетите за средбата со Милан на „Телеком Арена“ на 2. август во плеј-офот од Лига Европа.

За разлика од Вардар и енормно скапите билети за дуелот со Фенербахче, Шкендија се одлучи за примамливи цени, фудбалските љубители ќе можат да го гледаат италијанскиот гигант за 400 до 1000 денари.

Продажбата започнува преку Мктикетс, официјалниот фан шоп на Шкендија и киоскот Монако во центарот на Тетово.

Во следните денови ќе почне и продажбата во Скопје, Тирана и Приштина.

 
 
 
 
      
 
 
 
Related News