MACTEL.COM.AU
 
 
 
 

Home Page » Showbiz News » КАКО ИЗГЛЕДА БИЈОНСЕ ЕДЕН МЕСЕЦ ПОСЛЕ ПОРОДУВАЊЕТО
 
КАКО ИЗГЛЕДА БИЈОНСЕ ЕДЕН МЕСЕЦ ПОСЛЕ ПОРОДУВАЊЕТО
17.07.2017, 07:00:00
 
 
 

Бијонсе и Џеј Зи станаа родители на близначиња минатиот месец. 35-годишната пејачка покажа дека се врати во добра физичка форма споделувајќи фотографии од својот модерен стајлинг за вечерно излегување со својот сакан.

 

 

.

 

Музичката ѕвезда ги истакна своите облини во тесно здолниште од Zimmermann.

 

 
 
 
 
 
 
      
 
 
 
Related News