MACTEL.COM.AU
 
 
 
 

Home Page » Showbiz News » МОНИКА БЕЛУЧИ СО ЖЕЖОК БАКНЕЖ ГО ОТВОРИ КАНСКИОТ ФЕСТИВАЛ
 
МОНИКА БЕЛУЧИ СО ЖЕЖОК БАКНЕЖ ГО ОТВОРИ КАНСКИОТ ФЕСТИВАЛ
18.05.2017, 09:55:00
 
 
 

Моника Белучи, овогодишната домаќинка на 70-ото издание на Канскиот фестивалот, на синоќешното отворање изненади со своето однесување. 

.


Италијанската убавица, позната по воздржаноста и префинетоста, овојпат, ккао што налагаше сценариото, имаше „жешка“ сцена со својот придружник, францускиот комичар Алекс Лутс.

Последен пат во ваква сцена ја паметиме во „Џејмс Бонд“.

 
 
 
 
 
 
      
 
 
 
Related News