MACTEL.COM.AU
 
 
 
 

Home Page » Showbiz News » КАРЛЕУША ЦЕЛА ВО ЗЛАТО
 
КАРЛЕУША ЦЕЛА ВО ЗЛАТО
20.04.2017, 07:00:00
 
 
 

Јелена Карлеуша во последно време му верува само на дизајнерот Борис Карговиќ и Demode jewelry кога се модните комбинации во прашање.

 

 

.

Јелена на снимањето на емисијата Ѕвездите на Гранд се појави целата во златно. На главата носеше златна перика специјално направена за нејзе, златен корсет кој е дизајн на хрватскиот дизајнер Зигман, а златните панталони се на Константин Данис. А на очите имаше впечатлиа сина сенка.

Карлеуша на гостувањето во емисијата 150минути откри детали за долгонајавуваниот дует со Аца Лукас, кој носи наслов 'Проблем је решење' и додаде дека она секогаш е решението, додека он е секогаш проблем.

 
 
 
 
 
      
 
 
 
Related News