MACTEL.COM.AU
 
 
 
 

Home Page » Showbiz News » КАКО ИЗГЛЕДА ИРИНА ШАЈК ПО ПОРОДУВАЊЕТО
 
КАКО ИЗГЛЕДА ИРИНА ШАЈК ПО ПОРОДУВАЊЕТО
20.04.2017, 08:10:00
 
 
 

Ирина Шајк пред неколку недели стана мајка на девојче, а денес го покажа своето неверојатно тело.

 

 

.

31 годишната манекенка на инстаграм сподели фотографија како лежи на душек во базен облечена во црн костим за капење, а под фотографијата напиша: 'Пред зајдисонцето. Моментална ситуација.'.

И нејзиниот вереник Бредли Купер се врати на работа и наскоро ќе го видиме покрај Лејди Гага во римскиот мјузикал A Star is Born, на кој ќе биде и режисер.

 
 
 
 
      
 
 
 
Related News